Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11880
Stary 01.08.2015, 06:20
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Na C pozostało ponad 3 tys biletow


czyli nie ma nawet polowy sektora

co zza czasy zeby na mecz z kosą tak wygldął młyn,ja juz nie pisze o reszcie stadionu

wstyd

niedlugo niebedzie sensu ani nawet mozliwosci robic opraw ,na taka liczbę w młynie.Sam juz niewiem co tu sie dzieje.

Na reszcie stadionu akurat będzie tyle co zwykle. Już od dawna tak jest. Za to ci, bez których podobno nie ma Wisły aktualnie pokazują ile znaczyły ich słowa często wypowiadane w zeszłym sezonie. W sumie nie jest to dla mnie zaskoczeniem bo od dawna o tym mówiłem ale mimo wszystko jakiś taki niesmak.
Odpowiedz cytując