Wojtas napisał(a):

Na C pozostało ponad 3 tys biletow
czyli nie ma nawet polowy sektora
co zza czasy zeby na mecz z kosą tak wygldął młyn,ja juz nie pisze o reszcie stadionu
wstyd
niedlugo niebedzie sensu ani nawet mozliwosci robic opraw ,na taka liczbę w młynie.Sam juz niewiem co tu sie dzieje.
|
Na reszcie stadionu akurat będzie tyle co zwykle. Już od dawna tak jest. Za to ci, bez których podobno nie ma Wisły aktualnie pokazują ile znaczyły ich słowa często wypowiadane w zeszłym sezonie. W sumie nie jest to dla mnie zaskoczeniem bo od dawna o tym mówiłem ale mimo wszystko jakiś taki niesmak.