Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17592
Stary 31.07.2015, 17:14
Po pierwsze chociażby po to nam Mak, żeby nie musieć grać Bogusiem na skrzydle albo innym Gargułą.
Po drugie jak za darmo do wzięcia ( przed kontuzją mówiło się, że lepszy z braci) na deficytową dla nas pozycję w dodatku młody, a na pewno nie stary i jak będzie coś grał to może uda się na nim zarobić.
Na pewno bardziej potrzebny jest Mak niż Leković gdzie obrona daję radę ( Leković na pewno nie będzie zbawcą defensywnym), bo jest minimum 1 do rotacji.( nie liczę Żemła ani Czekaja)
Ostatnio edytowane przez Mysciak : 31.07.2015 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując