Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
11874
31.07.2015, 13:37
MatiRbk
napisał(a):
Poniedziałek 12:20 11966
Wtorek 12:20 11421 poszlo 545 biletów
Sroda 12:20 10357 poszlo 1064 biletów
Czwartek 12:20 9023 poszlo 1334 biletów
Piatek 12:20 7977 poszlo 1046 biletów
Na meczu z Górnikiem o godz.16:15 w dniu meczu pozostalo 7975 biletów
a wiec na chwile obecna poszlo tyle samo praktycznie
Natomiast 6748 tyle licznik wskazywal po meczu ;> wiadomo teraz pewnie bedzie wiecej Vipów MABG itd wiec 15tys powinnismy osiagnac
Ciekawe, czy kuchenek będzie więcej niż żaboli.
!!IRIVER!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !!IRIVER!!
Znajdź inne posty napisane przez !!IRIVER!!