Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11874
Stary 31.07.2015, 13:37
MatiRbk napisał(a):Wyświetl post
Poniedziałek 12:20 11966
Wtorek 12:20 11421 poszlo 545 biletów
Sroda 12:20 10357 poszlo 1064 biletów
Czwartek 12:20 9023 poszlo 1334 biletów
Piatek 12:20 7977 poszlo 1046 biletów
Na meczu z Górnikiem o godz.16:15 w dniu meczu pozostalo 7975 biletów a wiec na chwile obecna poszlo tyle samo praktycznie Natomiast 6748 tyle licznik wskazywal po meczu ;> wiadomo teraz pewnie bedzie wiecej Vipów MABG itd wiec 15tys powinnismy osiagnac
Ciekawe, czy kuchenek będzie więcej niż żaboli.
Odpowiedz cytując