Poniedziałek 12:20 11966
Wtorek 12:20 11421 poszlo 545 biletów
Sroda 12:20 10357 poszlo 1064 biletów
Czwartek 12:20 9023 poszlo 1334 biletów
Piatek 12:20 7977 poszlo 1046 biletów
Na meczu z Górnikiem o godz.16:15 w dniu meczu pozostalo 7975 biletów

a wiec na chwile obecna poszlo tyle samo praktycznie

Natomiast 6748 tyle licznik wskazywal po meczu ;> wiadomo teraz pewnie bedzie wiecej Vipów MABG itd wiec 15tys powinnismy osiagnac