Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11869
Stary 30.07.2015, 22:53
Według mnie, oficjalna strona powinna podac jutro rano informacje, ze koncza sie bilety na sektory D12,D21,D23,E23,F21,H22,A22 zostaly pojedyncze bilety na te sektory i wtedy, by to pewnie tez, sklonilo do wiekszego cisnienia na zakup, a tak kazdy widzi nie ma informacji to nie kupuje bo po co skoro przed meczem mozna a pozniej bedzie stal jak glupi w dlugich kolejkach i co najgorsze odejdzie z pretensjami i narzekajac, ile to trwa a nie spojrzy, ze to tez jego wina i mogl nie miec tego problemu !!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując