Według mnie, oficjalna strona powinna podac jutro rano informacje, ze koncza sie bilety na sektory D12,D21,D23,E23,F21,H22,A22

zostaly pojedyncze bilety na te sektory

i wtedy, by to pewnie tez, sklonilo do wiekszego cisnienia na zakup, a tak kazdy widzi nie ma informacji to nie kupuje bo po co skoro przed meczem mozna a pozniej bedzie stal jak glupi w dlugich kolejkach i co najgorsze odejdzie z pretensjami i narzekajac, ile to trwa a nie spojrzy, ze to tez jego wina i mogl nie miec tego problemu

!!!!!!!!!!