Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11868
Stary 30.07.2015, 22:41
mamy 182. miejsce, to Was zadowala? jakby tak wymienić ekipy które są przed nami, to ąż mnie śmiech ogarnia, a potem się dziwicie że nie umiemy znaleźć sponsora, no sory ale jeśli jakiś potencjalny sponsor spojrzy sobie na taką tabelkę to znajdzie aż 181 powodów aby nas nie sponsorować, chyba lepiej dążyć do czołówki, niż zadowalać się tym że są gorsi od nas...


Odpowiedz cytując