Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11863
Stary 30.07.2015, 18:07
Za nami dwie kolejki Ex. czyli 16 meczy.Na razie najwieksza frekwencja była na meczu Lech-Pogoń 15 131. Myślę ze to pobijemy w sobotę.Teraz jest ok. 10k a jeszcze dwa dni gdzie zawsze biletow schodzi najwiecej.
Odpowiedz cytując