|
Spodziewalem sie lepszego zainteresowania meczem a tu na mlyn biletow od groma. Jesli nic sie nie poprawi to bedziemy chodzic na 4 lige. Wisla ma wielu kibicow tylko co z tego skoro na meczu bedzie garstka. Ja przekonalem gosci zeby jechali na mecz ktorzy nie kibicuja Wisle tylko po to zeby bylo nas wiecej. WISŁA TO NIE TYLKO TYTUŁY TO PRZEDE WSZYSTKIM WIERNI KIBICE. WSZYSCY W SOBOTE NA R22!!!!!!!!!!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|