|
^^ Jak najbardziej jest prawna możliwość doinwestowania klubu przez miasto. Decyzje w takiej sprawie podejmuje nie prezydent osobiście ale rada miasta. Trzeba by męczyć Grzegorza Lipca i innych lokalnych polityków którzy nie kryją się z tym, że Wiśle kibicują do podjęcia takiej uchwały. Owszem Lipiec jest z sejmiku wojewódzkiego ale jest też przewodniczącym małopolskiego PO. Więc ma wpływ na to co robią politycy tej partii w radzie miasta.
|