Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9958
Stary 30.07.2015, 11:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a mi tam w miasto ciężko wierzyc tylko z jednego powodu. Cracovia.
Jeśli Nam dadzą na Wisłe to oni beda chcieli tyle samo
Wszystkie miasta które wymieniełeś maja jeden klub na najwyzszym szczeblu rozgrywek wiec wrzucają to w promocje miasta/regionu itd. a bez Wisły w e-klasie region i miasto dalej reprezentowac bedzie druzyna makkabi.
a to żydziory nie są MKS-em? czyli MIEJSKIM Klubem Sportowym? Gmina Kraków lub Miasto Kraków nie mają udziałów w tym klubie? sprzedali je, czy dalej trzymają? Bo jeśli mają tam udziały, to jakoś w ogóle nie widzę, żeby dali cokolwiek Wiśle, skoro mogą dać "swojej" zabawce
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując