wwf napisał(a):

|
Ja tylko wierze w miasto i dofinansowanie na poziomie 5-6 milionów złotych. Tak samo jak w Kielcach, Zabrzu, Chorzowie, Gliwicach, Bielsku Białej i powolnej i długiej drogi do szukania inwestora chętnego do przejęcia akcji.
|
a mi tam w miasto ciężko wierzyc tylko z jednego powodu. Cracovia.
Jeśli Nam dadzą na Wisłe to oni beda chcieli tyle samo
Wszystkie miasta które wymieniełeś maja jeden klub na najwyzszym szczeblu rozgrywek wiec wrzucają to w promocje miasta/regionu itd. a bez Wisły w e-klasie region i miasto dalej reprezentowac bedzie druzyna makkabi.