Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9957
Stary 30.07.2015, 10:40
wwf napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko wierze w miasto i dofinansowanie na poziomie 5-6 milionów złotych. Tak samo jak w Kielcach, Zabrzu, Chorzowie, Gliwicach, Bielsku Białej i powolnej i długiej drogi do szukania inwestora chętnego do przejęcia akcji.
a mi tam w miasto ciężko wierzyc tylko z jednego powodu. Cracovia.
Jeśli Nam dadzą na Wisłe to oni beda chcieli tyle samo
Wszystkie miasta które wymieniełeś maja jeden klub na najwyzszym szczeblu rozgrywek wiec wrzucają to w promocje miasta/regionu itd. a bez Wisły w e-klasie region i miasto dalej reprezentowac bedzie druzyna makkabi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując