jaro1985r napisał(a):

|
Ostatnia sobota : Lech -Lechia (13 821) ! Czar nowych stadionów już prysł, teraz potrzeba silnej ligi. Takie jest moje zdanie na temat frekwencji
|
A jaka liga jest, każdy mógł przed chwilą zobaczyć.

Im dłużej będziemy bidnym krajem, tym dłużej stadiony będą puste.