ABGwislakABG napisał(a):

|
2. W odróżnieniu od twojego guru bednarza Gaszyński przystał na 92 grosze od biletu, zabierając tylko 8% sumy ze względu na podatek.
|
No nie Gaszyński, tylko Cupiał przy finalizacji rozmów o zawieszeniu bojkotu dał obietnice owej złotówki. Gaszyński gdzie mógł postawił na swoim i dlatego jest to złotówka brutto a nie netto. Jakby wyglądała owa złotówka jakby Gaszyński załatwiał sprawę 'od A do Z' nie wiadomo, aczkolwiek podejrzewam ze tak samo jak sprawa z akademią. A może się mylę i dałby dyche.
ABGwislakABG napisał(a):

|
1.Hypocrite pisał o warunkach przejęcia przez TS, wjebałeś do tego Miśka. Gratulacje.
|
Nie jestem właśnie pewny czy o tym pisał, rozumiałem to zupełnie inaczej - jako wniesienie aportem całego klubu wraz z prezesem, który byłby bez TF rentowny. Fikcja na poziomie założenia.
Dwa, gdybym wiedział ze dyskusja sprowadzi się znów do argumentu Bednarza, wierz mi kontrast złożyłbym inny.

EOT z mojej strony, bo rozmywam.