Revolver napisał(a):

|
I ch*j z tego, że ani Misiek, ani Wawro nie są "prezesami" TSu, co Sinatra? Są przyssaną do koryta, nierozłączną częścią tego klubu. U nas Kapka też nie jest "prezesem", ale jak jesteś w układzie, to możesz srać we własne gniazdo do woli. Byle się siano zgadzało na koncie.
|
ABGwislakABG napisał(a):

|
To te Nowaki, co się kumplowali w 3 klasie podstawówki z Wiśniewskimi?
|
Te Nowaki to się kolegowały z Malinowskimi a tamte Nowaki co znały Kowalskiego to się kolegowały a Wiśniewskimi.