Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9944
Stary 29.07.2015, 18:08
Ja tylko wierze w miasto i dofinansowanie na poziomie 5-6 milionów złotych. Tak samo jak w Kielcach, Zabrzu, Chorzowie, Gliwicach, Bielsku Białej i powolnej i długiej drogi do szukania inwestora chętnego do przejęcia akcji. W inne mityczne Orleny, Mitale, Arabskich Shejków itp. to nie wierzę bo gdyby chcieli tu być to by już dawno byli . Oczywiście są w Małopolsce podmioty które mogły by sobie pozwolić na finansowanie Wisły ale na pewno nie na tym poziomie co Cupiał i prędzej nam będzie z budżetem do Termaliki Bruk Bet niż do Legii Warszawa za ITI, bo takich inwestorów w Polskiej Piłce nie ma i bardzo długo nie będzie.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując