Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9936
Stary 29.07.2015, 17:29
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
kowalkowskij Kto chce ją przejąć?
Włodarski na przykład...

I jeszcze cytat z kolegi @MK:

"Jeśli kiedyś jakimś cudem Cupiał rzeczywiście zdecyduje się sprzedać Wisłę, to możemy być pewni, że nie odda jej za złotówkę. Liczyć to on potrafi lepiej niż nie jeden z nas."

Ziszcza się wcześniej niż wszyscy myśleli...
Ostatnio edytowane przez kowalkowskij : 29.07.2015 o godz. 17:32.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując