Padre1906 napisał(a):

|
kowalkowskij Kto chce ją przejąć?
|
Włodarski na przykład...
I jeszcze cytat z kolegi @MK:
"Jeśli kiedyś jakimś cudem Cupiał rzeczywiście zdecyduje się sprzedać Wisłę, to możemy być pewni, że nie odda jej za złotówkę. Liczyć to on potrafi lepiej niż nie jeden z nas."
Ziszcza się wcześniej niż wszyscy myśleli...