Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9932
Stary 29.07.2015, 17:01
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Ja tu widzę dwa scenariusze:

- TS przejmuje Wisłę, ale z długiem! Cupiał może już legalnie dotować TS z przeznaczeniem na spłatę długu.
- Cupiał oddaje Wislę TS i wycofuje się. Na to czeka Włodarski... Najlepsze wg mnie rozwiązanie. Wraca Mielcarski i mamy znów widoki na przyszłość.
czyli rozumiem ze rozwiązania "niekorzystnego" nie przewidujesz.
Oby.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując