kowalkowskij napisał(a):

Ja tu widzę dwa scenariusze:
- TS przejmuje Wisłę, ale z długiem! Cupiał może już legalnie dotować TS z przeznaczeniem na spłatę długu.
- Cupiał oddaje Wislę TS i wycofuje się. Na to czeka Włodarski... Najlepsze wg mnie rozwiązanie. Wraca Mielcarski i mamy znów widoki na przyszłość.
|
czyli rozumiem ze rozwiązania "niekorzystnego" nie przewidujesz.
Oby.