|
Ja tu widzę dwa scenariusze:
- TS przejmuje Wisłę, ale z długiem! Cupiał może już legalnie dotować TS z przeznaczeniem na spłatę długu.
- Cupiał oddaje Wislę TS i wycofuje się. Na to czeka Włodarski... Najlepsze wg mnie rozwiązanie. Wraca Mielcarski i mamy znów widoki na przyszłość.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
|