|
Jak dla mnie ,to nie chciałbym przejęcia klubu przez TS.
Po pierwsze - "nie śmierdzą" groszem.
Po drugie - pewnie będą tylko pośrednikami w dalszej transakcji ,co zmniejszy atrakcyjność oferty.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|