Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9913
Stary 29.07.2015, 13:58
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę będziesz grał kartą Wyborczej, panie Sinatra? Wyjątkowo oklepana zagrywka. Nie pozbierałbym gówna mojego psa tym szmatławcem. Natomiast właśnie taka ślepa TS-owa apologetyka zaprowadzi nas prosto do IV ligi. Za to wrócimy do starego herbu - to akurat ta dobra wiadomość.
Przestań płakać jak ....a. Akurat TS jest w zarządzany w miarę ok. A ten miskiek to nie wiem co ci przeszkadza skoro płaci kasę za wynajem?
Odpowiedz cytując