Revolver napisał(a):

|
Naprawdę będziesz grał kartą Wyborczej, panie Sinatra? Wyjątkowo oklepana zagrywka. Nie pozbierałbym gówna mojego psa tym szmatławcem. Natomiast właśnie taka ślepa TS-owa apologetyka zaprowadzi nas prosto do IV ligi. Za to wrócimy do starego herbu - to akurat ta dobra wiadomość.
|
Przestań płakać jak ....a. Akurat TS jest w zarządzany w miarę ok. A ten miskiek to nie wiem co ci przeszkadza skoro płaci kasę za wynajem?