A teraz panie Best przeczytaj część wypowiedzi Wolfy'ego:
Cytat:
|
To co będzie się liczyć, to warunki na których klub zostanie przekazany, a przede wszystkim - kwestia zadłużenia wewnętrznego. Bardzo możliwe, że bankructwo i rozpoczynanie wędrówki od czwartej ligi będzie jedynym sensownym ruchem.
|
Ślepe to jest patrzenie na TS pryzmatem Miśka. Polecałbym się zainteresować w jakiej formie finansowej był całkiem niedawno TS i w jakiej jest teraz. Jeżeli taką drogę ma przejść sekcja piłkarska - proszę bardzo.
Cytat:
|
Co ma TS i jego zarządzanie do tego, w jaki sposób pieniądze były przeżerane w S.S.A., a później - w S.A.? "Misiek" zmieniał trenerów, a Szymański robił deale z Mandziarą?
|
Wiesz Wolfy, to jest "walka" "na argumenty" z sierotami bednarza. Względnie tymi, którzy wypierają jak alkoholicy problem łykania papki medialnej. Tutaj nic nie poradzimy.