|
Poza tym według mnie klub tymi cenami średnio zachęca do zakupu karnetu i tzw. "uwiązania" kibica. Przykładowo w trzeciej turze karnet kosztuje 205 zł, a ta sama opcja z biletami na zniżce 15% - 221 zł . Biorąc pod uwagę, że w aktualnej dyspozycji Wisły mogą wpadać mecze w piątki i poniedziałki o 18 dużo ludzi może zrezygnować z zakupu karnetu. Natomiast na późniejszy zakup biletu wpływ będzie miała min. gra naszych zawodników.
|