Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9895
Stary 29.07.2015, 11:34
Wisła przez wiele lat dominowała w lidze. Mamy na koncie sukcesy w pucharach. Co najmniej dwie genialne drużyny (moim zdaniem ta pierwsza, budowana w 1999 i potem oczywiście czasy Kasperczaka). Zazwyczaj skład był i tak co najmniej wybitny. Piszę to w kontekście potencjału zarabiania na transferach, sile marketingowej itd.

A jednak po złotej erze mamy 79 mln długu.
Pytanie zasadnicze: jakie sukcesy i jakich grajków musielibyśmy corocznie sprzedawać aby zamykać teraz budżet z kilkumilionową nadwyżką? .....

Dziś banki każą się pozbyć klubu. "Jutro" mogą kazać wyegzekwować ten dług niezależnie od tego w jaki sposób TF dogada się z TS.

Nie chcę siać paniki ale ja osobiście w cuda nie wierzę. Tym bardziej, że to niestety logiczne konsekwencje budowania kolosa na glinianych nogach przez Cupiała. Polityka na zasadzie ".... wydajemy kasę i idziemy do LM, nie ma planu B". Bez zaplecza, bez akademii, bez nawet normalnego serwera do sprzedaży biletów itd itp.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
Odpowiedz cytując