Davss875 napisał(a):

|
Wyczytałem gdzieś artykuł, że jeśli TS przejmie Wisłe SA to nie będzie w stanie jej utrzymać i drużyna najpoźniej we wrześniu ma zostać wycofana ;/;/;/ mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy
|
To czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli TS jej nie przejmie to drużyna nie dokończy sezonu.