Lukasz napisał(a):

|
Już widzę jak Gaszyński współpracuje z Miśkiem a Cupiał sprzedaje za złotówkę klub ktory się samofinansuje. Kreujesz rzeczywistośc która nie ma żadnej racji bytu, albo Cie zle zrozumiałem.
|
Ja tylko komentuję doniesienia medialne i reakcje użytkowników, nic nie kreuję. Zmiana właścicielska nie oznacza od razu degradacji do 4 ligi.