Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9890
Stary 29.07.2015, 11:03
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Już widzę jak Gaszyński współpracuje z Miśkiem a Cupiał sprzedaje za złotówkę klub ktory się samofinansuje. Kreujesz rzeczywistośc która nie ma żadnej racji bytu, albo Cie zle zrozumiałem.
Ja tylko komentuję doniesienia medialne i reakcje użytkowników, nic nie kreuję. Zmiana właścicielska nie oznacza od razu degradacji do 4 ligi.
Odpowiedz cytując