Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9889
Stary 29.07.2015, 11:01
Czyli już wiesz że M będzie prezesem tak?
Poopowiadaj jeszcze jak to wszystko będzie wyglądało.

Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Wyczytałem gdzieś artykuł, że jeśli TS przejmie Wisłe SA to nie będzie w stanie jej utrzymać i drużyna najpoźniej we wrześniu ma zostać wycofana ;/;/;/ mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy
Dobrze że w gazetach czy internecie zawsze pisza pewne i w 100% potwierdzone informacje
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując