Czyli już wiesz że M będzie prezesem tak?
Poopowiadaj jeszcze jak to wszystko będzie wyglądało.
Davss875 napisał(a):

|
Wyczytałem gdzieś artykuł, że jeśli TS przejmie Wisłe SA to nie będzie w stanie jej utrzymać i drużyna najpoźniej we wrześniu ma zostać wycofana ;/;/;/ mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy
|
Dobrze że w gazetach czy internecie zawsze pisza pewne i w 100% potwierdzone informacje
