Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9888
Stary 29.07.2015, 11:01
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
A niby czemu ma być wycofana ? Mamy licencję na najbliższy sezon klub się praktycznie samofinansuje, w dół ciągną go stare długi, które trzeba spłacić, jeśli dług wobec tf będzie anulowany to pozostaną jedynie zaległości wobec pracowników, byłych pracowników oraz firm zewnętrznych, które powoli dobrze zarządzany klub będzie w stanie sam spłacić.
Wyczytałem gdzieś artykuł, że jeśli TS przejmie Wisłe SA to nie będzie w stanie jej utrzymać i drużyna najpoźniej we wrześniu ma zostać wycofana ;/;/;/ mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy
Odpowiedz cytując