Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9886
Stary 29.07.2015, 10:58
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Cupiał przestał całkowicie wspierać finansowo Wisłę. Jeżeli sytuacja mu na to pozwoli to pewnie będzie coś "dorzucał" z prywatnej kieszeni, wiele zależy jaka będzie kondycja TF.
Ciekawi mnie również czy TS ma na oku jakiś inwestorów, którzy są gotowi na start wyłożyć jakąś kasę na klub. No cóż, zobaczymy jak się to wszystko potoczy.
Odpowiedz cytując