Davss875 napisał(a):

|
Az Lzy sie cisna. Jak pomysle sobie ze druzyna ma byc wycofana we wrzesniu z ekstraklasy. Boze chron Wiselke. Nie mozna do tego doprowadzic. Tylko Ekstraklasa, a nie jakies 4 ligi. Oby znalazl sie sponsor. 18 lat kawal historii. Zaczelo sie to wszystko kiedy bylem jeszcze dzieckiem i teraz ma sie skonczyc? Nie!!!
|
A niby czemu ma być wycofana ? Mamy licencję na najbliższy sezon klub się praktycznie samofinansuje, w dół ciągną go stare długi, które trzeba spłacić, jeśli dług wobec tf będzie anulowany to pozostaną jedynie zaległości wobec pracowników, byłych pracowników oraz firm zewnętrznych, które powoli dobrze zarządzany klub będzie w stanie sam spłacić.