Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9882
Stary 29.07.2015, 10:40
Az Lzy sie cisna. Jak pomysle sobie ze druzyna ma byc wycofana we wrzesniu z ekstraklasy. Boze chron Wiselke. Nie mozna do tego doprowadzic. Tylko Ekstraklasa, a nie jakies 4 ligi. Oby znalazl sie sponsor. 18 lat kawal historii. Zaczelo sie to wszystko kiedy bylem jeszcze dzieckiem i teraz ma sie skonczyc? Nie!!!
Odpowiedz cytując