|
Az Lzy sie cisna. Jak pomysle sobie ze druzyna ma byc wycofana we wrzesniu z ekstraklasy. Boze chron Wiselke. Nie mozna do tego doprowadzic. Tylko Ekstraklasa, a nie jakies 4 ligi. Oby znalazl sie sponsor. 18 lat kawal historii. Zaczelo sie to wszystko kiedy bylem jeszcze dzieckiem i teraz ma sie skonczyc? Nie!!!
|