Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9878
Stary 29.07.2015, 10:20
1) mozna przejąc ukochany klub za 1ZŁ, jeśli akcja była wcześniej zaplanowana (a ponoc była) to moze stoi za drzwiami schowane grono sponsorów które moga w końcu wejść w Wisłe
2) mozna przejąć za 1ZŁ ruchomości i nieruchomości po czym je sprzedac i grubo sie obłowić.a Klub ? Kto tam patrzy na jakiś klub....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując