serek.c2 napisał(a):

Więc skąd takie wnioski? TF od jakiegoś czasu nie wspomaga spółki wielkimi pieniędzmi, więc ja tu przepaści nie widzę - to wręcz szansa...
PS. Białoński i te jego artykuły
|
Pisze o bieżacej działanosci sspołki. Wynajem stadionu, pensje pracowników, pensje piłkarzy. To są bieżace koszta. Nie musze wiedzieć ile dokładnie TF wykłada, zeby wiedzieć ze to pokrywa. Wiem, że musisz sie dowalić do mnie, ale prosze cię wróć kilka stron wyżej i przeczytaj swoje wypociny o tym jak banki nie musza kazać Cupiałowi pozbyć się w Wisły i że moga sobie rozłyżyć na lata świetlne obciązanie wyniki finansowego TF. Napisałem od początku: Cupiał się pozbędzie Wisły , bo banki nie mają interesu w trzymaniu Wisły SA na garnuszku TF, bo to obciąza wynik TF SA. A banki chca mieć kaśe jak najszybciej. Ty zaś robiłeś wywyody, a na koniec wyszło jak napisałem-Cupiał pozbywa się Wisły. Koniec kropka. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale na pewno nie stwarza to komfortowej sytuacji dla klubu.