Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28515
Stary 29.07.2015, 09:25
Ktoś wie jak w godzinach 16-17 wygląda sytuacja na odcinku A4 Kraków-Katowice? Opłaca się jechać autostradą czy lepiej krajówką? Celem są Pyrzowice.
Odpowiedz cytując