Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9868
Stary 29.07.2015, 08:27
Nie wiem. Mowa była o 2-3 mln rocznie, ale TF nie publikuje raportów to skąd mam wiedziec. Faktem jest, ze przelewa (albo jest zobowiazana do przelewania!) skoro banki wymogły oddanie za 1 zł nierentownej spółki. Skoro nic TF by to nie kosztowało to po co byłoby się wyzbywać Wisły SA?
Wyciagnałem to z artyjkułu Białońskiegfo, ale nie wiem na ile to prawda: O ile Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków nie ma żadnych wątpliwości co do tego, iż Cupiał jest dobroczyńcą klubu, o tyle nie brakuje głosów, że jego pomysł na "Białą Gwiazdę" już się wyczerpał, a dowodem na to mają być słabsze ostatnie dwa lata. Do ludzi głoszących takie hasła nie dociera, że z umowy sponsorskiej Tele-Fonika przelewa co roku 11 mln zł na klubowe konto, a i gdy to się okazuje być zbyt mało, to Cupiał wyjmuje ze swej kieszeni dodatkowe dwa-trzy mln zł gasząc pożary w finansach klubu

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ampaign=chrome

Jakoś nie wierze w 11 mln co rok.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.07.2015 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując