Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9866
Stary 29.07.2015, 07:46
Ale ja od razu pisałem, że banki zagrają twardo. Tego można było się spodziewać. Wisimy nad przepaścią. I nie chodzi o dług Wisła SA wobec TF, ale o ewentualne koszt obłsugi bieżacej klubu. A gdzie do tego wszelkie zaległosci względem byłych piłkarzy? Jedyne co chodzi m po głowie w kontekście braku zainteresowania tp fakt, ze ktoś siedzi i czeka, żeby wkroczyć wtedy jak już będzie sytuacja bardzo niepewna. Łatwiej wtedy ugrac swoje...
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.07.2015 o godz. 07:49.
Odpowiedz cytując