regan napisał(a):

|
Nie wiem może ty jesteś właśnie na emigracji i na meczu ostatni raz byłeś 5 lat temu i nie wiesz, że wprowadzenie kart kibica spowodowało utrudnienia wielu kibicom w dotarciu na stadion - zwłaszcza tych mieszkających daleko od Krakowa.
|
Ja mieszkam poza Krakowem i KK nie sprawiła mi żadnego problemu, jeśli chodzi o zakup biletu. Kto nie chce przyjść, ten znajdzie najbardziej banalny pretekst.