Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11836
Stary 29.07.2015, 06:21
regan napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem może ty jesteś właśnie na emigracji i na meczu ostatni raz byłeś 5 lat temu i nie wiesz, że wprowadzenie kart kibica spowodowało utrudnienia wielu kibicom w dotarciu na stadion - zwłaszcza tych mieszkających daleko od Krakowa.
Ja mieszkam poza Krakowem i KK nie sprawiła mi żadnego problemu, jeśli chodzi o zakup biletu. Kto nie chce przyjść, ten znajdzie najbardziej banalny pretekst.
Odpowiedz cytując