Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
17578
28.07.2015, 23:09
Mało nam środkowych pomocników ? I w dodatku pewnie chciałby tyle kasy Majewski, że by na 2 nowych Donaldów starczyło. Po 3 kasy to my raczej nie mamy
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak