Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11832
Stary 28.07.2015, 20:41
Jak zwał tak zwał, ale wszyscy wiedzą o co chodzi z tym obrzydzaniem, szczególnie jeśli chodzi o Kraków. Nie tylko rząd ma w tym udział, ale zasadniczą rolę odgrywają tu media. Jeżeli ostatnio słyszę od 15-laka spoza Krakowa, że on na Wisłę nie pójdzie, bo tam wbijają maczety w plecy, to ręce się załamują. Rodzice go chcieli puścić, ale sam nie był zainteresowany.
Skąd w takim razie mamy brać tych kibiców? Pokolenia się zmieniają, ludzie wyjeżdżają z kraju. Każdy argument, który został w tym temacie wymieniony ma wpływ na frekwencję. Jednym przeszkadza to, innym nie pasuje tamto. Nie każdy jest zarobasem, nie ma rodziny czy innych zajęć i trzeba umieć spojrzeć z innej perspektywy a nie tylko z poziomu czubka własnego nosa, aby ocenić rzetelnie sytuację.
Odpowiedz cytując