|
Moim zdaniem problemem są jednak pieniądze przeciętnego Kowalskiego w Pl nie stać poprostu i tyle piszcie sobie co chcecie ale jest to jeden z głównych powodów jak nie kluczowy.Ostatnio rozmawialem że swoim kolegą i zadalem mu pytanie dlaczego tylko 1mecz w miesiącu odpowiedź była szybka - kasa. Mnie nie zdziwi nawet lepsza frekwencja na 4 lidze niemieckiej czy angielskiej. I nie sugeruje tutaj drogich biletów bo drogie nie są tylko jak ktoś ma wybrać czy idzie z rodzina na mecz czy kupić dziecku buty książki itp to wybór jest prosty.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|