Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11828
Stary 28.07.2015, 20:21
Moim zdaniem problemem są jednak pieniądze przeciętnego Kowalskiego w Pl nie stać poprostu i tyle piszcie sobie co chcecie ale jest to jeden z głównych powodów jak nie kluczowy.Ostatnio rozmawialem że swoim kolegą i zadalem mu pytanie dlaczego tylko 1mecz w miesiącu odpowiedź była szybka - kasa. Mnie nie zdziwi nawet lepsza frekwencja na 4 lidze niemieckiej czy angielskiej. I nie sugeruje tutaj drogich biletów bo drogie nie są tylko jak ktoś ma wybrać czy idzie z rodzina na mecz czy kupić dziecku buty książki itp to wybór jest prosty.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując