Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11827
Stary 28.07.2015, 20:02
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
O styl gry i wyniki....
Teraz jest oddzielane" ziarno od plew".
Ja wiem i rozumiem ze cierpi na brak tego co nam dostarczano przez lata...
Tylko czy my jesteśmy kibicami czy kibicami sukcesu bo to dwie rozne nacje
Zapewne kibic który chodzi na 3 lige nie niemiecka nie cierpi na brak sukcesow swojej druzyny....
Odpowiedz cytując