Griszka30KR napisał(a):

O styl gry i wyniki....
Teraz jest oddzielane" ziarno od plew".
|
Ja wiem i rozumiem ze cierpi na brak tego co nam dostarczano przez lata...
Tylko czy my jesteśmy kibicami czy kibicami sukcesu bo to dwie rozne nacje

Zapewne kibic który chodzi na 3 lige nie niemiecka nie cierpi na brak sukcesow swojej druzyny....
