|
Doczytałem dane statystyczne. Ryzyko wystąpienia wad genetycznych u dzieci poczętych z in-vitro to 3-4 %, a u reszty populacji około 3%. Szok.
^ mam kilku znajomych/dalszą rodzinę, którzy mają dzieci z in-vitro i nic tym dzieciom nie jest, wyglądają na zdrowe.
|