Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32530
Stary 28.07.2015, 16:53
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Tak, wiem ale obejrzałem sobie całe obrady senatu i aż mnie mdliło od pytań o wady genetyczne, o przekazywaniu niepłodności na kolejne pokolenia itp. Jak para lesbijek będzie chciała mieć dziecko to i tak znajdzie sposób, z tym nie wygramy.
Jeżeli już piszesz o wadach to nie wiem czy wiesz, ale afera profesora Chazana który odmówił dokonania aborcji dziecka to to dziecko było z in vitro ? Urodziło się bez połowy głowy z mózgiem na wierzchu, wiszącą gałkę oczną, rozszczepem całej twarz, nie miało mózgu w środku itp.

Nie powiesz mi, że sztuczne zapłodnienie nie ma wpływu na coś takiego ? Czyli jak będzie "nieudany egzemplarz" dziecka to do kosza ?

Ile dzieci „poczętych" w ten sposób ma tak poważne nieprawidłowości rozwojowe ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.07.2015 o godz. 17:05.