brylant17 napisał(a):

|
Stępiński w Ruchu na 3 lata.Jak ja kocham takich piłkarzy napalają się na wyjazd bo uważa się ich za mega hiper talent a za dwa-trzy lata wraca z podkulonym ogonem yeah
|
A Ty jako młody łebek nie wyjechałbyś na zachód? Taka szansa może się już nie powtórzyć, a tak liznął trochę profesjonalnej piłki. Prędko takiej już nie zobaczy.