Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10549
Stary 28.07.2015, 16:51
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Stępiński w Ruchu na 3 lata.Jak ja kocham takich piłkarzy napalają się na wyjazd bo uważa się ich za mega hiper talent a za dwa-trzy lata wraca z podkulonym ogonem yeah
A Ty jako młody łebek nie wyjechałbyś na zachód? Taka szansa może się już nie powtórzyć, a tak liznął trochę profesjonalnej piłki. Prędko takiej już nie zobaczy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując