Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Grzaniec Galicyjski
Junior Member
 
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11816
Stary 28.07.2015, 14:51
Bardzo to wszystko ciekawe, co piszecie, Panowie. Młyn się zapełni? A zapełnił się meczu z Górnikiem? Do prawdy? Nie chcę prowokować, ale siedząc dokładnie na środku stadionu, lepiej słyszeliśmy kibiców Górnika, niż M Ł Y N. W tym młynie, to chyba właśnie piekli chleby... Sporo osób z E, razem z nami włączało się w doping, który mimo wszystko był dramatyczny. Tak jak frekwencja. 10303 osoby. Nawet na mecz z Górnikiem to po prostu kompromitacja. Dziś rano przy kasach ruch był sporo mniejszy niż analogicznie, tyle samo dni przed meczem z Górnikiem.

Apropo's meczu z Górnikiem. Bilet na wspaniałe miejsce na samym środku stadionu, na górnym piętrze za 37 złotych ze zniżką - to jest DOBRA cena i argument o drożyźnie przestał być na miejscu. Dziś za Lecha płaciłem 47 zł. I jest to akceptowalne. Oczywiście - przestanie być, jeśli zespół nie zacznie grać na odpowiednim poziomie, ale to byłaby już dyskusja na inny temat.
"Socyalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".
Odpowiedz cytując