Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11811
Stary 28.07.2015, 13:29
chyba można powoli panikować. W najgorszych snach nie myślałem że będzie problem uzbierać 20 000 na Lecha. A tu się okazuje że może być problem z 15 000. Mam nadzieję że większość odkłada zakup biletu, bo jeśli nie to można powoli mówić że mamy wielki problem...
Odpowiedz cytując