|
chyba można powoli panikować. W najgorszych snach nie myślałem że będzie problem uzbierać 20 000 na Lecha. A tu się okazuje że może być problem z 15 000. Mam nadzieję że większość odkłada zakup biletu, bo jeśli nie to można powoli mówić że mamy wielki problem...
|