Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11808
Stary 28.07.2015, 12:00
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/bundesliga/n...ia,nId,1859662

nie wiem jak Wam, ale mi jest wstyd
Nie Tobie powinno być wstyd tylko działaczom, że tworza amatorszczyznę szumnie nazwaną zawodowym kulbem pikarskim...
Odpowiedz cytując