Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
11807
28.07.2015, 11:51
http://sport.interia.pl/bundesliga/n...ia,nId,1859662
nie wiem jak Wam, ale mi jest wstyd
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL