Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11804
Stary 27.07.2015, 23:33
Jak na mecz z AMika rywalem kibicowskim itd młyn sie nie wypelni to naprawde bedą z nas poprstu c.ioty.I tyle.

kiedys jakos na taki Gornik jaks c1 i c5 sie nie zamykało ,a teraz? zle sie dzieje .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując