Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
Od: 03.2011
Offline
#
188
27.07.2015, 21:22
stary dziad
napisał(a):
Jeżeli bezpodstawne pisanie do kogoś "spierdalaj" jest normą na tym forum to... ja przepraszam i nie mam więcej jakichkolwiek uwag
No to spierdalaj
Manhunt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt