Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32511
Stary 27.07.2015, 19:46
63.5 Kg"Z Racji tego ze zapewne poleci ban chciałem odgornie przeprosić administracje forum ale kutas mnie w....il...'

to się dawniej nazywało samokrytyką , jak ktoś za komuny chciał się wybronić dostawał szansę na samokrytykę , jakich czasów doczekałem w 26-tym roku złotego okresu
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 27.07.2015 o godz. 19:48.