63.5 Kg"Z Racji tego ze zapewne poleci ban chciałem odgornie przeprosić administracje forum ale kutas mnie w....il...'
to się dawniej nazywało samokrytyką

, jak ktoś za komuny chciał się wybronić dostawał szansę na samokrytykę , jakich czasów doczekałem w 26-tym roku złotego okresu
